Milot Rashica dhe Belkis prindër për herë të dytë?

By

Së fundmi është përfolur se Milot Rashica po bëhet baba për herë të dytë.

Prive është interesuar dhe në videon e mëposhtme mund të kuptoni të vërtetën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm