Suprizat që ndodhën brenda Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

By

Ish-banorët e Big Brother Vip Kosova sa kanë qëndruar brenda shtëpisë më të madhe në vend kanë përjetuar gjëra të shumta, duke filluar nga debatet, përplasjet dhe momentet gazmore.

Vëllau i Madh për të gjithë banorët sa kanë qenë në BBVK ka bërë befasi dhe surpriza të shumëta.

Këto të gjitha i gëzuan pa masë ish-konkurrentët, për t’i parë këto ndiqni videon më poshtë:

Artikuj të ngjashëm