Gold Ag dhe Albina Kelmendi publikojnë këngën “Prishtina”

By

Gold Ag ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me Albina Kelmendin.

Kjo këngë në fokus ka Prishtinën dhe një dashuri që ndodh në kryeqytet.

Projekti është publikuar me videoklip nga MProduction para pak minutash në ditën e çlirimit të Prishtinës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm