Kjo çka i ndodhi Sabri Fejzullahut në aeroport është e pabesueshme!

By

Këngëtari Sabri Fejzullahu, me udhëtimet e shpeshta nëpër Europë falë koncerteve, si shumë artistë tjerë shpesh rastis në ngjarje të ndryshme nëpër aeroporte.

Por, kjo që i ka ndodhur së fundmi është thjesht befasuese!

Këngëtarit të madh në një prej udhëtimeve i ka humbur pasaporta në aeroport duke mbetur në të për orë të tëra.

Kur realisht, humbja e koncertit ishte pothuajse e garantuar dhe shpresat për gjetjen e saj ishin gati minimale, e papritura ndodhi!

Pas një nate pa gjumë, Sabriut i është gjetur pasaporta dhe në orët e hershme të mëngjesit ai është nisur drejt Gjermanisë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm