Ami ndan një moment mjaft të ngrohtë familjarë! (VIDEO)

By

Ditë më parë Prive.al zbuloi vendndodhjen e çiftit të njohur Ami dhe Ermal Mamaqi të cilët zgjodhën të largoheshin për disa ditë pushimi pa dhënë detaje më të hollësishme se ku shkuan dhe sa do të qëndronin.

Sidoqoftë ata u zbuluan se po qëndronin në Austri teksa po shijojnë bukuritë e mëdha që ofron stina e dimrit.

Gjatë ditës së sotme aktiviteti kryesor i dyshes duket se ka qenë përcjellja e një gare skish për fëmijë teksa natyrisht pranë tyre prezent ishte edhe Joeli, djali i tyre.

Videoja e mëposhtme tregon më së miri atmosferën e mrekullueshme që po mbretëron atje. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm