Fituesja e ‘The Voice‘ ngec në coverin e ‘Bonbon’ të Era Istrefit

By

 Venera Lumani ishte befasia e spektaklit mjaftë popullor ‘The Voice’, ku njëherit edhe u shpall fituese.

Me një vokal të rrallë dhe shumë energjik ajo dhe sot mahnitë me interpretime të këngëve mjaftë të vështira nga ana vokale.

Por një ngecje ndoshta për herë të parë ajo e përjetoi në interpretimin live të këngës ‘Bon Bon’ të Era Istrefit.

Venera ka publikuar videon e coverit gjatë një spektakli në Shqipëri dhe mes tjerash e e ka pranuar që nuk e ka pasur aspak të lehtë të interpretoj këtë këngë.

Bon bon?! Ndoshta ky interpretim i Venerës s’bon s’bon… /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm