Komenti i Mozzik për veprimin e Kryeministrit bëhet viral

By

Gjatë fundjavës që lamë pas, një veprim i Kryeministrit Kurti bëri xhiron e rrjetit.

Ai u ul për të lidhëset e një djali të ri, në përvjetorin e pestë të ndarjes nga jeta të Astrit Deharit.

Veprimi u komentua gjerësisht dhe nuk i ka shpëtuar as Mozzikut.

Reperi ka komentuar me ironi duke thënë se Kryeministri ia ka “lidhur lidhëset nyje”.

Kujtojmë se reperi është goxha aktiv politikisht. Ai prej vitesh shfaq përkrahjen e tij të vazhdueshme sa i përket Partisë Demokratike të Kosovës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm