Kim Kardashian zbulon kompromiset që ajo bën për burrin Kanye West

By

Martesa do punë. Një nocion që Kim Kardashianis e njeh mjaft mirë.

 

Gjatë intervistës së saj në The Real, themeluesi i KKW Beauty tregoi për kompromiset që ajo ka bërë për burrin e saj të pesë viteve, Kanye West.

Image result for kim kardashian and kids

“Unë padyshim dua ta nderoj atë dhe atë që ai po ndjen,” tha ajo. “Dhe ai po kalon këtë ndryshim të jetës.”

 

Për zotin dhe zonjën West, gjetja e një vendimi të përbashkët është më e vështira kur bëhet fjalë për rritjen e katër fëmijëve të tyre: North, Saint, Chicago dhe Psalm.

“Fëmijët po rriten,” shpjegoi ajo. “Ai është më i kujdesshëm në lidhje me ato që kemi në shtëpi. Dhe ne larguam TV nga dhomat e fëmijëve dhe hoqëm makijazhing nga dhoma e vajzë, North.

 

Ndërsa Kim pranoi se ishte dakord me vendimin e Kanye, ajo siguroi nikoqirët që, kur të vijë puna te ajo, Kim sigurohet që të mbetet e vërtetë për veten e saj.

 

Ashtu siç Kim dhe Kanye vazhdojnë të rriten si çift, ajo vuri në dukje se Kanye po zhvillohet si një baba vetë. Në fakt, ajo e besoi se ringjallja fetare e reperit ka formuar qasjen e tij të re ndaj prindërimit.

Artikuj të ngjashëm