Capital T dhe Majk publikojnë projektin e shumëpritur (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur nga Capital T dhe Majk.

Dyshja para pak minutash lëshuan projektin me titull “Hala” i realizuar nga producenti Rzon.

Tekstin e kanë shkruar Capo dhe Majk dhe ky është dueti i dytë brenda një viti e gjysmë nga këta dy artistë shumë të suksesshëm.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën dhe ta shihni klipin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm