Kim Kardashian merr një vendim të papritur

By

Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kanye West, nuk do të kenë më shumë fëmijë në familjen e tyre.

38 vjeçarja  u hap për mundësinë për të pasur më shumë fëmijë gjatë një interviste të fundit në The View.

Kim dhe Kanye janë tashmë prindër të katër fëmijëve – gjashtëvjeçare North, trevjeçarit Saint, Chicago 1 vit dhe Psalm katër muajsh.

“Është e egër. Një shtëpi me katër fëmijë është e egër por e plotë. Shumë e ekuilibruar”, shpjegoi Kim.

“Kjo do të thotë, absolutisht jo më. Unë as nuk di nga t’ia filloj se si bëhet përgatitja në mëngjes”, tha ajo më pas.

Artikuj të ngjashëm