Dalin bisedat e Viber: Kështu shan ‘Sasa’ kur nervozohet (FOTO)

By

Në serialin ‘O sa mirë’ ka një karakter ekspresiv që nxehet shpejt, sidomos në debat me ‘Xhesikën’.

Por duket se aktorja Adriana Matoshi, e njohur si ‘Sasa’ edhe në jetën e përditshme bëhet nërvoz shpejt.

Këtë e ka vënë në pah një bisedë me regjisorin e serialit Ardi Islami i cili kur e fton për prova, në të cilat nuk mundet të arrijë, ‘Sasa’ nxehet dhe fillon të shajë.

Më poshtë, fragmenti nga biseda. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm