Befason Lumi B, vjen me ‘Aha aha’

By

Ka vetëm pak ditë kur publikoi projektin me Viganin ‘Vandami’, por kjo nuk e ka penguar Lumin që të publikoj befasishëm, projektin e ri solo.

Pa shumë zhurmë, në kanalin PlayShqip është lançuar ‘Aha aha’.

Kënga ka tekst të Lumit dhe është e prodhuar nga Big Bang.

Artikuj të ngjashëm