Njihuni me familjen e Kryemadhit të “Kafeneja Jonë”

By

 

Aktori i famshëm kosovar Fatos Kryeziu, ka një familje të mrekullueshme.

Në një fotografi që ka publikuar në profilin e tij në Instagram, ai ka prezantuar dy vajzat e tij dhe gruan.

Ky imazh të përçon harmoninë që ata kanë në familje, përderisa që të gjithë duken shumë elegantë, përfshirë edhe “Kokën”, që njihet për një pamje tejet ‘cool’ dhe jo konvencionale. /Prive.al

Foto qasti jo po nga arhiva.!!!! Family.!!

A post shared by Fatos Kryeziu (@fatoskryeziu1) on

Artikuj të ngjashëm