Kida zbulon planet për 10 vjetorin e karrierës (VIDEO)

By

Njëra prej artistëve më të pëlqyera shqiptare, zbuloi shumë gjëra në një intervistë të fundit për Prive.

Bëhet fjalë për Kidën – këngëtarja e cila pak muaj më parë ka përfunduar kontratën me meanxhmentin e saj, On Records, aty ku edhe e nisi karrierën.

Ndër të tjerash, Kida zbuloi për herë të parë se çfarë ka në plan të bëjë në 10 vjetorin e karrierës së saj muzikore pasi që është shumë afër.

Dhe përveç kësaj, ajo tregoi nëse është në lidhje dhe cilat janë planet për këtë vit.

Të gjitha mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm