Pak para ditës së të dashuruarve, Vedat Ademi publikon këtë projekt

By

Nuk është nga këngëtarët që çdo muaj sjell një projekt të ri.

Projekti i fundit i Vedat Ademit është publikuar para 7 muajsh dhe titullohet “Sa mke mungu”.

Sot ai solli një projekt të ri për të gjithë të dashuruarit, me titullin “Je ajo”.

Projekti është realizuar edhe vizualisht dhe ju mund ta ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm