Premierë: ‘Nuk ma nin’ nga Young Zerka (VIDEO)

By

Young Zerka sapo ka publikuar këngën e tij të re.

‘Nuk ma nin’ quhet projekti i cili vjen i shoqëruar me videoklip.

Muzikën e kësaj kënge e punoi Tull Production ndërkaq tekstin dhe melodinë e ka bërë Zerka bashkë me Ronela Hajatin.

Ndiqeni të plotë në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm