Këtu janë 10 këngët më të mira të 2021-tës

By

Këtë vit muzika bashkoi botën më shumë se asnjëherë më parë.

Rolling Stones ka publikuar edhe listën e 50 këngëve më të mira të këtij viti, dhe më poshtë mund të shihni 10 të parat e listës.

  1. Wizkid feat. Tems, ‘Essence’
  2. Taylor Swift, ‘All Too Well (10 Minute Version)’
  3. Olivia Rodrigo, ‘Drivers License’
  4. Lil Nas X, ‘Montero (Call Me By Your Name)’
  5. Lucy Dacus, ‘VBS’
  6. Silk Sonic, ‘Leave the Door Open’
  7. Billie Ellish, ‘Happier Than Ever’
  8. Rauw Alejandro, ‘Todo de Ti’
  9. Adele, ‘I Drink Wine’
  10. Noname, ‘Rainforest’

Artikuj të ngjashëm