Një personazh publik ‘ngacmoi’ Encën por më pas i fshiu mesazhet

By

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Enca zbuloi se një peronash publik e ka ngacmuar në rrjetin social, por më pas ka vijuar me fshirjen e mesazheve.

Ajo ka publikuar bisedën ku nuk ekziston më asnjë mesazh por është kujdesur që të ruajë privatësinë e tij/saj.

Këngëtarja thotë se një gjë e tillë është shumë qesharake dhe shton se ka ‘screenshots’.

“Njerëzit (sidomos personazhet publike) ngjajnë shumë qesharake kur e bëjnë këtë gjënë”, shkruan ajo në një postim.

Ndërkaq në një tjetër shkruan se kësaj here nuk e zbulojë identitetin e dërguesit të mesazhit.

“Sot do të bëhem e mirë dhe nuk do të tregojë emrin… por herë tjetër kur më shprehni dashurinë/pëlqimin/pendimin – mos e bëni ‘unsend’”, shkruan këngëtarja në postimin tjetër.

Më poshtë mund t’i shihni postimet e saj. /Prive.al

No description available.

No description available.

Artikuj të ngjashëm