Lamtumirë Selena Gomez, Justin Bieber rikthehet me ish të dashurën

By

Justin Bieber dhe Hailey Baldwsin kanë shijuar të dielën së bashku, pak javë pasi modelja 21 vjeçare kishte thënë se ata të dy, i kishin kaluar inatet që kishin pasur me njëri tjetrin.

Krijuesi i hitit “Sorry”, 24 vjeçari Bieber dhe Baldwin, janë parë duke dalë nga një kishë së bashku në Miami, e më pas i janë drejtuar një klubi nate.

Bieber kishte një pamje shumë të thjeshtë, vetëm një bluzë e zezë dhe një palë pantallona të shkurtër ndërsa Baldëin në anën tjetër, kishte veshur një fustan të bardhë dhe po ashtu, atlete të bardha. /Prive.al

Hailey Baldwin and Justin Bieber

Artikuj të ngjashëm