Këto këngë publikohen sot

By

Dita e shtunë është e rezervuar për disa hite nga artistët tanë shqiptarë.

Skerdi, Buta, Tayna, Ghetto Geasy dhe Majk, kanë vendosur që sot t’i publikojnë këngët e tyre të cilat i kanë përgatitur tash e disa javë.

Skerdi dhe Buta lansojnë “Uzi” në orën 16:00, Tayna lëshon “Caliente” në orën 15:00, ndërkaq Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë “Malena” në orën 19:00.

Më poshtë mund t’i shihni edhe paralajmërimet./Prive.al

https://www.instagram.com/p/ByX2W80DjhC/

https://www.instagram.com/p/BysdeVvHk4e/

https://www.instagram.com/p/Bys87L8gcpy/

Artikuj të ngjashëm