Fiona Gllavica zbulon portretin e vogëlushit të saj

By

Aktorja shumë e dashur, Fiona Gllavica dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër për herë të parë.

Me datë 25 qershor, çifti u bënë prindër të një vogëlushi që e pagëzuan me emrin Lekë.

Lajmin e ëmbël e kishin bërë të ditur vetë prindërit në llogaritë  e tyre ne rrjete sociale, mirëpo nuk kishin zbuluar për ndjekësit portretin e bebit.

Sot në një postim në llogarinë e saj, Fiona publikoi për herë të parë një foto ku mund të shohim fytyrën e ëmbël të foshnjës, Leka. /Prive.al

View this post on Instagram

Lekë 🤍

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

Artikuj të ngjashëm