E kritikuan për foton e vajzës, Arbenita: “Ju të gjithë s’keni as zemër e as tru”

By

Të qenit personazh publik hapë rrugën për komente nga më të ndryshmet, në rrjete sociale.

Me disa të tillë sot është përballur Arbenita.

Modelja e njohur është bërë objekt i kritikave pasi postoi një fotografi të vajzës, për të cilën ndjekësit e kritikuan se e ka edituar.

View this post on Instagram

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Goxha të shumtë në numër ishin ata që deklaruan se fëmijët nuk kanë nevojë për filtra dhe editim.

Pas komenteve, Arbenita ka reaguar në InstaStory duke postuar dy versionet e fotografisë.

“Përdora aplikacionin Remini për kualitet. Merreni shtruar njerëz” – shprehet ajo.

Në vazhdën e postimeve, modelja Ismajli ka deklaruar:

“E kam ditur gjithnjë që Instagrami është toksik. Por ta gjykosh një të sapolindur. Ju të gjithë s’keni as zemër e as tru. Jam e pjekur mjaftueshëm që t’iu përballoj të gjithëve”.

Për ta përmbyllur, Arbenita ka postuar një “boomerang” simpatik të vajzës, Ninës, me gjuhë jashtë duke deklaruar se kjo është “përgjigja e saj” për urryesit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm