Arta Bajrami emocionon me urimin për ditëlindjen e vëllait (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen producenti dhe dikur reperi, Don Arbas.

Urimin më të mirë publikisht, e mori nga motra e tij, Arta Bajrami.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një fotografi të tij në kohën kur ishte më i ri në moshë duke ia bashkëngjitur një shkrim emocionues.

“Fjala VLLA osht shum fjal e madhe. Po ty nuk te kom vetëm vlla. Ty te kom shok, mentor ne jetë dhe në karrier. Ty te kom dorë të fortë mbrojtse. Te ti mbështetem saherë që jeta më sfidon.Kur çdo derë më mbyllet, ti ma hap derën e zemrës tënde. Prandaj është pak të të them të dua vlla. Urime ditlindja ylli jem”, ka shkruar ajo.

Urime Arbas./Prive.al

Artikuj të ngjashëm