Me kë s’do të bënte kurrë bashkëpunim, Getin apo Majkin? – Lumi zgjedh…

By

Të hënën me fillim të orës 22:00 në emisionin NIN në Klan Kosova me Alaudin Hamitin, i ftuar do të jetë reperi Lumi B.

Ai do të shpalosë shumë gjëra rreth jetës së tij dhe karrierës.

Poashtu, rubrika ‘Haje ose thuje’ do të jetë shumë interesante.

Lumi ka për të zgjedhur mes Getit dhe Majk – njërin prej të cilëve s’do të bënte kurrë bashkëpunim.

Përgjigjen e tij do ta kuptoni të hënën e deri atëherë videoja e mëposhtme iu sjell pak nga atmosfera e intervistës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm