Getinjo thotë se ndalon të ngushëllojë çdo familje që ka hapë të pame

By

Në bisedë me banorët jashtë në oborr, Getinjo tha se ku sheh që një shtëpi ka hap të pame ndalet dhe i ngushëllon.

Ai e sheh këtë si një respekt për familjet që kanë humbur dikë dhe thotë se fakti që ndoshta atë familje nuk e njeh nuk e ndalon atë të shpreh ngushëllimet e tij.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm