Gjystja nuk ndahet nga pozat e nxehta: Kombinon veshjen me orenditë shtëpiake

By

Për vite të tëra, ajo mban primatin e një prej këngëtareve më seksi në skenën muzikore shqiptare.

Përkundër kohës që ecë, Gjyste Vulaj nuk po e lëshon fronin dhe po i ruan linjat e saj bombastike dhe freskinë që e karakterizon.

Njejtë, Gjystja po qëndron edhe me veshjen provokuese.

E tilllë është shfaqur në një prej koncerteve të saj dy ditë më parë.

Me brendet e saj të preferuara në veshje, këngëtarja shihet të ketë kombinuar rrobat me enterierin e shtëpisë së saj.

Më poshtë, fotografitë e nxehta të Gjystes. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm