Këto janë të rejat nga Babastars

By

Në aspektin profesional labeli Babastars janë mjaft të angazhuar dhe nga ditë në ditë priten edhe produkte të reja muzikore.

Teksa mendohej këngë solo nga Cozman dhe Onat, Prive mëson se të dy reperët nuk vijnë vetëm por së bashku.

Kënga është realizuar muaj më parë teksa tani është në fazën e masterizimit dhe në pak ditë është gati për lançim.

Ndërsa në anën tjetër projektin e ri e ka gati edhe këngëtari i vetëm i Babastars, Majki. Pas duetit me të parin e Babastars, Majki në fillim të gushtit publikon këngën e re solo të punuar nga Duja dhe Str8fija.

Artikuj të ngjashëm