Jonida Maliqi vjen në bashkëpunim

By

Në vazhdën e shumë projekteve që janë publikuar dhe priten të publikohen si bashkëpunime hyn edhe projekti muzikor nga Jonida Maliqi.

Këngëtarja që tashmë sjell projekte një apo dy herë në vit brenda pak ditëve do hedh në tregun muzikor shqiptar këngën e re si produkt nga studio e Threedots.

Kledi Bahiti është personi me të cilin Jonida do vij në duet. Prive.al mëson se ky krijim muzikor për temë do ketë një lidhje dashurie në të cilën hyn në mes një person i tretë.

Detajet tjera mbeten të kuptohen kur edhe videoklipi do të publikohet.

Artikuj të ngjashëm