Përpos bashkëshortit dhe fëmijëve Ledina pati edhe një person mjaft të veçantë afër vetes! (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ledina Çelo pavarësisht pasivitetit të saj në muzikë po vazhdon të mbetet mjaft aktive në rrjete sociale e nëpër televizionet tona.

Ditë më parë ajo u pa si nikoqire e festivalit të këngës në RTSH ku pati rolin e prezantueses.

Edhe pse festat ishin mjaft afër ajo zgjodhi që të tillat ti festojë në vendin ku tash e disa vite po kalon jetën, Gjermaninë.

Përpos rrethit të ngushtë familjarë, bashkëshortit dhe fëmijëve, ajo pati edhe një të ftuar special afër vetes.

Bëhet fjalë për vëllaun e saj i cili i shoqëroi ata me rastin e festës së vitit të ri. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm