Blerim Destani për pak i shpëton zjarrit! (VIDEO)

By

Pas projektit shumë të sukseshem të filmit komedi me realizim gjerman “Frauen”, njëri nga aktorët kryesorë po vazhdon rrugëtimin e tij në një tjetër realizim.

Bëhet fjalë për aktorin shqiptar Blerim Destani i cili momentalisht është duke gjiruar një film shumë të kushtueshëm të zhanrit aksion.

Për publikun e tij shqiptar dhe fansat e shumtë në numër, ka ndarë sekuenca të filmit ku veq tjerash shihet aktori mes zjarrit dhe shume komponentëve të tjerë që e bëjnë një film të tipit tillë.

Ne vazhdojmë të presim detaje të tjera deri në realizimin final të këtij filmi ku protagonist ka aktorin tonë shumë të famshëm./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm