Këto janë shoqet e ngushta të Vesa Lumës! (FOTO)

By

Këngëtarja Vesa Luma edhe si shtatzënë po vazhdon krejtësisht normalisht jetën e saj.

Ajo shpeshherë po qëndron edhe në Prishtinë ku po kalon kohë të mira me mikeshat e saj.

Mbrëmë, Vesa ishte pjesë e eventit ku dizejnatori Valdrin Sahiti shpalosi veshjet e koleksionit të ri.

E bashkë me të ishin edhe shoqet e saj, bukuroshja Agnesa Vuthaj, këngëtarja Jehona Sopi dhe Merita, një mikeshë e vjetër e Vesës gjatë punës në televizionin publik.

‘Shoqet e mia janë më të mira se tuat’ – ishte diçitura e këngëtares në imazhin e postuar.

Të mira janë Vesa, të mira! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm