Si u befasua Nora për ditëlindje ?! (FOTO)

By

Ditëlindja e 30-të e Nora Istrefit po kalon me surpriza nga të afërmit e saj.

Pasi mori nga bashkëshorti, Roberti një urim të gjatë e shumë emocionues kurse nuk dihet se me çfarë dhurate ai e shoqëroi, radha ishte e Erës.

Në një prej restoranteve të kryeqytetit, Nora është pritur me një copë tortë nën mbishkrimin ‘URIME’.

‘Falemnderit Eriri për surpizën’ – ka shkruar ajo në imazhin e shpërndarë.

Me gjasë, surprizat vetëm sa kanë filluar dhe mbetet të shihet se si do e gjejë mbrëmja Norën. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm