Ky është idhulli i Capital T

By

Reperi Capital T viteve të fundit ka pësuar ndryshime drastike në pamjen e tij.

Një stil më ndryshe, më pak kilogramë dhe trupi i tonifikuar kanë bërë që ai të duket në top-formë së fundmi.

E duket se në këto rrjedha ai ka pasur një person që i ka shërbyer si frymëzim.

Bëhet fjalë për sportistin irlandez të arteve marciale Conor McGregor të cilin Kapo e ka si idhull e nga i cili frymëzohet.

Këtë reperi e ka bërë publike pa ndonjë kompleks në profilin e tij në Instagram ku ka postuar një foto në të cilën ekspozon muskujt nën thënien e Conor. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm