Seveni zbulon pse projekti i tij i fundit u shty për 2 vjet

By

Me datë 27 maj, Seven Saraçi publikoi videoklipin e këngës “I like”.

Ishte ky projekt në të cilin artisti kishte shumë kohë që po punonte dhe që ‘zgjoi shumë pluhur’ ende pa u publikuar.

Ky projekt kishte filluar të promovohet që nga muaji janar, mirëpo artisti për Prive zbulon se klipi ishte punuar që gati 2 vjet.

Ai tregon edhe arsyen pse ky klip ishte shtyer për kaq gjatë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm