Puthje pasionante në publik: Këngëtari britanik marrëzisht i dashuruar me të dashurin e tij

By

Sam Smith është ndër të rrallët të famshëm që kanë treguar që në fillim haptazi orientimin e tyre seksual.

Ai është homoseksual dhe tashmë ka rënë kokë e këmbë në dashuri.

Këtë e dëshmon një puthje pasionante që ai ka ndarë me të dashurin Brandon Flynn, pas një interviste të dhënë në radio gjatë së premtes. /Prive.al

Sam said of the kiss: 'We were just waiting outside the shop while my sister got cigarettes. I was just joking'

 

Artikuj të ngjashëm