Epike: Era Istrefi bën shakanë më të bukur me gjoksin e saj të vogël (FOTO)

By

Këngëtarja Era Istrefi, paska një sens të mrekullueshëm humori!

Ajo ka lëshuar në llogarinë e saj në Instagram një shaka në llogari të vetes dhe ka të bëjë me gjoksin e saj të vogël.

Istrefi e cila gjithmonë është përfolur që “nuk e përmbush kriterin e një gjoksi më të bëshëm e më të bukur”, ka publikuar një fotografi ku shfaqet e ulur në një veturë që është pjesë e klipit të saj të fundit e gjoksin e ka të mbushur plot me para.

“Kur jeta nuk të jep gjoks të madh, vetëm mbushi me para”, ka shkruar Era në përshkrimin e kësaj fotografie. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm