Alketa Vejsiu kërkon falje për shkeljen e rregullave të trafikut

By

Së fundmi, prezantuesja shqiptare është kritikuar për shkeljen e rregullave të trafikut, ku në një video u kap duke kaluar semaforin në dritën e kuqe.

Të shumta ishin kritikat që ajo mori, dhe së fundmi me anë të një postimi në Instagram, ajo kërkoi ndjesë për shkeljen.

“Ne nje story duke kenduar para pak diteve kam dhene nje shembull te gabuar duke kaluar me te kuqe, mos e ndiqni kete shembull🙃 Mungesa e perqendrimit, lodhja. Ne pergjithesi per kete arsye do preferoja shoferin, por e kam shume qejf ta ngas makinen vete dhe te degjoj muzike!”

“Ndjese cdo qyetari nga nje qytetare qe ben te pamunduren te jete nje shembull i mire per te gjithe, por besoj na ka ndodhur te gjitheve ndonjehere! Nuk kam asnje kompleks te kerkoj ndjese publike, madje mendoj qe kjo me ben njerezore!”, shkroi ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm