Lumbardhi dhe Shqipja flasin për Albën dhe kanë një parashikim për të

By

Lumbardhi dhe Shqipja kanë folur në lidhje me Albën.

Shqipja ka thënë se mes Lumbardhit dhe Albës do të krijohet një lidhje, shkruan Klankosova.tv.

“Kjo lidhje ka me nis këtu”, është shprehur Lumbardhi.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

Artikuj të ngjashëm