Këto dy foto të artistëve shqiptarë kanë thyer rekorde në pak ditë

By

Shumë zhvillime ka pasur shoubizi shqiptar këtë vit.

Martesa, lidhje, miqësi të konsoliduara e jo vetëm kanë bërë që vëmendja të kthehet drejt fytyrave publike që në fakt rrjetet sociale i kanë platforma primare të promovimit.

Instagrami për sa i përket fotografive vazhdon të jetë lider me trafikun më të madh përsa i përket pëlqimeve e ndjekësve.

E në listë lart është Xhensila Myrtezaj që ka goditur mbrëmjen e djeshme me fotografitë e dasmës.

Plot 110.000 pëlqime ka arritur t’i grumbullojë këngëtarja për 24 orë duke garuar fort me një tjetër foto e cila vetëm pak ditë më parë mori primatin si më e pëlqyera .

Bëhet fjalë për atë të Noizyt dhe Ledrit, tashmë miq të ngushtë që pozuan krah njëri-tjetrit në një prej koncerteve së bashku e që për këtë pozë morrën mbi 120.000 pëlqime.

Derisa Xhensila ta rrëzojë nga froni, fotoja e Noizyt mbetet liderja për sa i përket pëlqimeve. /Prive.al/

?…

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Momente te bekuara @bes_kallaku ? @renuarlocaj

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Artikuj të ngjashëm