Këngëtari i “West Side Family” baba për herë të parë – zbulohet emri i foshnjës

By

Me anë të një postimi në mëngjesin e sotëm, Landi Hysi njoftoi të gjithë ndjekësit e tij në Instagram, se ai ishte bekuar me një fëmijë.

Duke mbajtur shumë larg publikut jetën e tij personale, ky lajm po aq i ëmbël erdhi edhe shumë befas.

View this post on Instagram

A post shared by Roland Hysi (@landifornia)

Ndërkaq, partnerja e tij Eva Ago, me anë të një postimi në profilin e saj në Facebook, njoftoi se të porsalindurin e pagëzuan me emrin Lukas.

“Sot mëngjesi erdhi bashkë me ty Lukas , biri vogël siç solle dritën këtë mëngjes urojmë për ty jetë të gjatë dhe Zoti të dhuroftë gjithë lumturinë e botës  që ne të gëzojmë për ty sa të kemi frymë. Landi Hysi  & Lukas Hysi ju kam gjithçka ❤️”, shkruan ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm