Këtë dedikim të Eduart Grishaj ndaj Arbana Osmanit do ta dëshironte çdo femër!

By

Mbrëmë në “Top Arena”, ishte i ftuar regjisori Eduart Grishaj, i cili i bëri një surprizë mjaft të bukur gruas së tij moderatores Arbana Osmanit.

Eduarti këndoi këngën “Sytë e tu”, të Frederik Ndocit, të cilën ia dedikoi partnerës së tij.

“Po këndoj një këngë shkodrane që quhet ‘Sytë e tu’, dhe po këndoj këngën ‘Sytë e tu’ duke menduar sytë e dikujt që po shikojnë Diellin tani,” u shpreh Eduarti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm