Zbulohet gjinia e fëmijës së Almeda Abazit

By

Disa ditë më parë, Prive raportoi se aktorja e njohur shqiptare, Almeda Abazi, së shpejti do të bëhet nënë me bashkëshortin e saj, aktorin turk, Tolgahan.

Sot, është zbuluar gjinia i fëmijës i cili pritet të vijë në jetë gjatë vitit të ardhshëm.

Përmes disa fotografive në instastory të Almedës, ku shihen balona me ngjyrë të kaltër, u konfirmua se foshnja është djalë.

Urime çiftit dhe i shkoftë mbarë shtatzënia Almedës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm