Stresi revoltohet me policinë !

By

Reperi nga Shqipëria Stresi, mengjesin e sotëm ka mbetur i befasuar nga policia e Shqipërisë.

Në hymjen e ndërtesës ku banon ai policia kan kryer njo kontrollë e me ç’rast kanë thyer kabinen elektrike duke dyshuar për fshehje të ndonjë lënde narkotike.

Ka mjaftuar ky veprim dhe artisti të reagojë në profilin e tij në Instagram duke thënë se ai nuk posedon asnjë dosje në polici ku është kapur me ndonjë lëndë narkotike dhe ndihet i befasuar me këtë veprim të tyre dhe se personat që e kanë kryer këtë aksion janë vetëm dy persona qe janë aty sa për të marrë pagë se policia që njoh nuk bën këso gjërash. /Prive.al/stres

Artikuj të ngjashëm