A e keni parë nënën e Shyhrete Behlulit? Ky është urimi i vajzës për nënën (FOTO)

By

Ndoshta nuk e keni patur rastin ta njihni apo ta keni parë më herët nënën e bylbylit të këngës shqipe Shyhrete Behlulit.

Ajo nuk është që ka shpërndarë më heret ndonjë fotografi të saj, mirëpo ka zgjedhur ditën e sotme për ta bërë këtë pasi që është një ditë shumë e veçante si për nënën ashtu edhe për bijën.

Është ditëlindja e nënës së saj, një grua mjaft e shëndetshme dhe e fortë përkundër moshës së arritur.

“Urime ditlindjen Nana jem , loqka jem , paç shendet dhe lumturi ne jete “ është urimi i këngëtarës bashkangjitur një imazhi në të cilin dhurohet mjaft dashuri./PRIVE.AL/

ee5bf80b8e24fc8b5a8ba2a5cb42264d43c688db4cff35aca52ffa34d0f8ae4a_full

 

Artikuj të ngjashëm