Premierë: ‘Besa Besë’ nga Nushi dhe BimBimma (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i parë mes Nushit dhe BimBimma.

Kënga quhet ‘Besë Besë’ dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Ky projekt vjen pas ‘valës’ së lajmeve për Bimin pasi Fero i kërkoi duel reperësh, gjë të cilën e nuk e realizoi më pas./Prive.al

Artikuj të ngjashëm