GETI DHE MAJKU GATI DUETIN E PËRBASHKËT

By

Listës së krijimeve muzikore të kësaj vere shumë shpejt do t’i shtohet një duet brenda Babastars.

Lideri i këtij grupi Ghetto Geasy ka vendosur t’i bashkojë forcat me Majkun për projektin e titulluar S’jena mo.

Kjo këngë me videoklip të realizuar nga Entermedia e që do të publikohet së shpejti është vijimësi e projekteve të shumëta që anëtarët e Babastars kanë realizuar gjatë këtij viti. /Prive.al/

https://instagram.com/p/6DTAdNGWsg/

Artikuj të ngjashëm