Agnesa Vuthaj nuk njihet në fotografinë e fundit (FOTO)

By

Ish-Miss Kosova, Agnesa Vuthaj, ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku duket krejtësisht ndryshe.

Fajin e kanë flokët të cilat modelja i ka bërë kaçurrela.

‘Kush e drejton botën? – Kaçurrelat’, ka shkruar Agnesa nën fotografinë e cila mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Si ju duket, Agnesa më e mirë me kaçurrela apo me flokë të drejta?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm