Kështu e uron Eni për ditëlindje Gencin (FOTO)

By

Sot ka festë në shtëpinë e Gencit dhe Eni’t.

Këngëtari Genc Prelvukaj, sot feston ditëlindjen e tij të 42-të.

Urimet ndaj këngëtarit ishin të shumta, por padyshim që më i ëmbli ishte ai nga Eni, e cila përmes një postimi në Instagram u shpreh:

Gëzuar ditëlindjen burrit tim! Mbretit të zemrës sime, njeriut të ëndrrave të mia, babait më të mirë dhe dashurisë së jetës sime. Unë jam gruaja më me fat në tokë sepse të kam pranë. Gëzuar ditëlindjen dashuri”.

View this post on Instagram

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)

Kjo ditëlindje është edhe më e veçantë, pasi disa muaj më parë çifti mirëpriti në jetë të voglën e tyre Adea.

Shumë urime për Gencin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm