Kështu e quan Gjiko – Elitën (FOTO)

By

Reperi Gjiko dhe e dashura e tij, bukuroshja Elita Rudi po kalojnë disa ditë pushimesh në Maldive.

Pas koncerteve të Vitit të Ri, dyshja janë arratisur drejt destinacionit ekzotik nga ku po postojnë fotografi të ndryshme.

E është Gjiko, ai që me sensin e tij të humorit po merr vëmendjen.

Krahas përshkrimeve epike në imazhet me Elitën, reperi sot ka zbuluar edhe si e quan të dashurën e tij.

‘Foto nga tigresha, Elita Rudi’ – shprehet reperi në postimin e bërë.

A ja ka qëlluar Gjiko me përshkrimin? Ne themi se po… /Prive.al/

Foto by tigresha @elita.rudi ?

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Artikuj të ngjashëm