Kaq vite mbushi sot Ledri Vula (FOTO)

By

Njëri prej reperëve më të pëlqyer shqiptarë, sot feston ditëlindjen.

Ledri Vula mbushi hiç më pak se 33 vjet.

Reperi hyri në Instagram dhe postoi një fotografi të re për ta bërë të ditur moshën dhe për t’i njoftuar ndjekësit që ka ditëlindjen.

Ai mori mijëra pëlqime në foto dhe shumë komente me urime nga më të ndryshmet.

Kënga e tij e fundit është “MEM” që po pëlqehet shumë nga publiku ndërsa vlen të përmendet që Ledri për shumë vjet solli hite në tregun shqiptar të cilat numërojnë miliona klikime në platformat digjitale.

Urime./Prive.al

View this post on Instagram

33🎂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm